31. 12. 2015

Rýchlý video návod Knihy jízd zdarma

Na Youtube sme zverejnili rýchly video návod k systému Kniha-jazd-zdarma.sk

07. 04. 2017

Spustenie nového webu Knihy jázd zdarma

Aktuálne sme pre Vás spustili nové internetové stránky Knihy jázd zdarma.

16. 12. 2016

Novinky v žiadankách

V systéme Kniha jázd zadarmo boly vylepšené žiadanky. Ponovom môžu užívatelia filtrovať žiadosti podľa žiadatela, nadriadeného, cielu cesty, pobočky a času schválenia dispečerom. Ďalšiou úpravou je kontrola obsadenosti vozidla pred jeho uložením alebo opätovné prepnutie žiadanky do stavu čakajúceho na schválenie po zmenách v žiadanke. Grafy v knihe jaád ponovom umožňujú myšou vybrať zvolený úsek, ktorý sa nasledovne v grafe priblíži. Ďalším vylepšením je zobrazenie presného času pri zvolení hodnoty v grafe.

27. 06. 2016

Získajte prehlad o pripravovaných funkciách

Sledujte nás na Facebooku a získajte detailnejší prehlad o novo pripravovaných funkciách a službách firmy DHO s.r.o. Facebook obsahuje rozšírené novinky vrátane obrázkov z pripravovaných funkcií.

08. 03. 2016

Otvárame systém

Novo sme otvorili systém pre import dát vo formátoch GPX a NMEA. Môžete tak vytvárať trasy cez mobilné aplikácie alebo zariadenia tretích strán a dáta nasledovne importovať do systému Kniha jázd zdarma.

09. 07. 2015

Testovací kniha jízd - ZRUŠENÍ FUNKCE

Vzhledem k tomu, že byla zpřístupněna funkce GPS kniha jízd a systém chceme více zpřehlednit dojde k deaktivaci sekce Testovací kniha jízd, a to po datu 9.8.2015. Uživatelům, kteří využívají Testovací knihu jízd doporučujeme zálohovat všechny záznamy z této sekce.

08. 04. 2015

DHO s.r.o. spouští beta verzi projektu Expanzo.com

Firma DHO s.r.o. rozširuje svoju činnosť o predaj databáz českých a zahraničných firiem. Hoci sa môže tento krok javiť jako zdanlivo málo súvisiaci s knihou jázd, ktorá je vlajkovou loďou medzi našimi produktami, už čoskoro spustíme služby, ktoré Vás presvedčia o opaku.

08. 04. 2015

iPhone – iPad verzia systému Kniha jázd zdarma – VYDÁNO

Novo sme vydali mobilnú verziu systému Logbookie a Kniha jízd zdarma pro iPhone a iPad. Sťahujte na App Store. Aplikácia je v beta verzii.

01. 01. 2015

Sprístupnenie šablony jazdy kolegom

Sprístupnenie šablony nájdete v Knihe jízd. Po kliknutí na Pridať jazdu sa zobrazí dialóg a tu môžete povoliť sprístupnenie šablóny.

30. 07. 2014

Novinky v mobilnej aplikácii

Mobilná aplikácia pre android novo podporuje Zdieľanie polohy v rámci účtu, v aplikácii boli tiež upravené všetky formuláre.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4